Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2011. Odpowiedzi, test, wyniki, arkusze, pytania

Utworzony przez Gość, 5 kwietnia 2011 r. o 10:45
Napisaliście już sprawdzian bo ja tak wczoraj.Był troche trudny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
` Heh...no próbne były trudniejsze chce miec tu minimum 30 ; ) Mam nadzieje, że tyle będe miała najbardziej trudność sparwiło mi zadanie z tą Magda ... z tym obliczeniem ile maja oszczedzac co miesciac czy cos takiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie był trudny ale te ostatnie z matematyki to trzeba było trochę pomyśleć ale ta ogólnie to był łatwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem to było łatwe ale są trochę skomplikowane zadania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste zazwyczaj jest najtrudniejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zawsze być dobrej myśli i wierzyć do końca, a zobaczycie, że sie opłaci.A co do wyników to będzie dobrze, jesli ktoś ruszył głową na sprawdzianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam 29 punktów i się cieszę , to całkiem nieżle )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja cudem mam 36p. a w próbnym miałem 26p.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja miałem na próbnym 28 a teraz 36:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie zobaczyliście wyniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie sa wyniki???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie te wyniki nie mogę znaleźć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałem na próbnym 34 a na głównym 25 i jestem bardzo zły z tego powodu,że zjadły mnie nerwy oraz odjęto mi punkty za pisownię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejka nom ja nie jestem zadowolona ze swoich wynikow mialam 33 pkt. i teraz myslicie: jak to? niezadowolona? normalnie odpowiedz jest prosta byli lepsi mieli nawet 37 pkt ale to tylko 3 osoby 2 z mojej klasy jedna z nich nie beddzie miala nawet swidectwa z paskiem ale... mowiac szczeze to byl test sprwdzajacy logiczne myslenie... nom i z wiekszosci z matmy to jes jie fair
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na probnym egzaminie mialam 35,34 i 36 punktow, a na wlasciwym dostalam 36 punktow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałam 38 p. a średnia klasy super 28,1 p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://edukacja.gazeta.pl/edukacja/0,101861.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coach Outlet Coach Outlet Chanel Handbags
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HONOLULU — Fortifying one Chanel Bags of its key allies in the Persian Gulf, Coach Factory Outlet the Obama administration announced [spam] a weapons deal with Saudi Arabia Coach Outlet on Thursday, saying it had agreed to sell Coach Outlet Store F-15 fighter jets valued at nearly $30 Coach Factory Outlet billion to the Royal Saudi Air Coach Factory Online Force. The agreement, and the Coach Outlet administration’s parallel plans to Coach Outlet press ahead with a nearly $11 Coach Factory Outlet billion arms deal for Iraq, despite [spam] rising political tensions there, is dramatic evidence Coach Factory Outlet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...